Epona-info o stáji

28. srpna 2009 v 11:28 | Champik |  Epona→Epona
Vítejte v krásném jezdeckém areálu JK Epona!


Ahoj! Vítejte ve stáji JK Epony Praha. Rozléhá se mezi Vltavou a horní silnici Komořany-Zbraslav. Dříve jsme měli krásné výběhy na louce. Teď kvůli stavbě tunelu z Letné k nám dolů tam je všude prach a písek. Když vejdete stájí přivítá vás vždy několik psů. Carlos- velký černý ovčák, Zorro- flekatý, velký a mírumilovný pes, Kofola- štěně borderky a spoustu jiných psů.
Podíváteli-se doprava vidíte velké stáje kde jsou ustájení velcí koně včetně jednoho haflinga. Je jich tam kolem čtyřiceti. Půjdete dál najdete napravo malou stájku s dvouma soukromými Shetlandy. Dále nalevo jsuu schody nahoru a pak tam jsou furt velké stáje ale napravou je malá stáj s dvoumi soukromáky a dvoumi Welsh poníky- Millim a Champem. Dále máte přímo před sebou jízdárnu 20x 40m a po pravé straně je kruhovka průměrem 20 m. Když půjde ještě dál najdete úzkou chodbu nahoru na louku a tam jsou tři výběhy. Pro poníky a dva pro koně. Kdyby jste na začátku šli po schodech nahoru dostanete se do haly 18x38 m a k drezůrnímu obdélníku 24x73 m.
Dále je pak na louce okruh na kterém se skáče. Pod velkou stájí jsou ještě navíc závodní boxy pro koně kteří jezdí na závody do Epony.
V budově jsou tři šatny pro členu klubu, dvě kuchyňky.

 


Komentáře

1 Milli Milli | 28. srpna 2009 v 11:47 | Reagovat

No, ale asi si to trochu oprav, ale jinak dobrý. A jak si to všechno zjistila. Z webu?

2 Champik Champik | 28. srpna 2009 v 12:00 | Reagovat

Ne to jsem psala sama a nějaké věci nap. průměry hal (což je prý důležitý) jsem našla v eponě.itc No každopádně přijedeš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama