Úterní ježdění

11. června 2009 v 14:49 | Champik |  Epona→Jezdectví
http://img1.rajce.idnes.cz/d4/1/1840/1840480_1f1380824420dc5418ad293b03e2d9d7/images/DSC_5708.JPG
 Aliph

V úterý jsem měla dost dobrý den.
Hned co jsem přišla tak jsem čistila Libru, zjistilaže koťátka co se narodila minulý týden už jsou v pořádku a potom se setkala s Millim(teď mluvím o člověku :)) což bylo na celém dnu nejhorší... Ne kecám ale celkem škoda že jsme si nestačili ani pořádně pokecat.
Já si pak vyčistila Champa a nakonec hledala půl hodiny Dominiku, mou hrůznou trenérku. Ta se ovšem neráčila ani omluvit a nepřišla. Nakonec jsem překecala Jitku aby mě vzala na jízdárnu. Jitka je poměrně nepříjemná ale to jsem přehodnotila když společně se mnou nadávala na Domču. Ona mě totiž nikdy nepovažovala za dost dobrou na koně tak se ani neobtěžovala mi pořádně ukázat jak se nasazuje uzdečka. No tak jsem měla dlouhé kázaní na téma příprava koně (Mimo to že 90% z toho byli spíš urážky Dominiky)
Nakonec jsem si vzala Alipha a cválala jsem na jízdárně. Konečně jsem se naučila drezůrní cviky jako třeba od stěny ke stěně, diagonálou změnit směr ve velkém kruhu a podobné. Na to vše Dominika se vyprdla. Potm jsem sama nacválávala a trénovala přechody.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama