3. Kapitola-ZzN

21. května 2009 v 19:31 | Champik |  Komixy→Zázrak z nebe
Já vím že tohle je dost krátké ale je to zatím takové "upozornění" že tu je tahle povídka.

Sam se spokojeně usmál. Tohle byl opravdu dobrý úlovek. Jedna překrásná klisna s urozeným držením těla a zdravé a silné hříbě. Jen ho znepokojovalo že klisna je březí. Ne to dobré nebylo. Nebyl přizpůsobený na to aby se něco takového stalo. Little Rabit- jak klisně začal říkat, se určitě chce o své hříbě postarat. Sice už jedno měla ale to bylo dostatečně odrostlé a mohl ho dát na vychování jeho nejlepší klisně hnědce Gladis. Ovšem s novým divokým přírůstkem to bude špatné.
Povzdechl si. Jeho poskoci se vraceli. Ale jeden zamířil k jeřábu a chtěl zvednout balíček v prostěradle na konci louky.
"Pane Brucknere! Když jste měl takovou radost s té klisny, přinesli jsme vám další!" Řekl starší a čekal odměnu.
"Hmm, no jinak bych vám dal opravdu výpověď protože.. Ale napřed, kolik koní je v tom stádě?
"No asi tak třicet. Proč?" Poznamenal pomocník sklesle a snažil si dát dohromady proč je jeho zaměstnavatel naštvaný.
"No to máte štěstí to stádo je velké, jinak bych se velmi rozzlobil protože si nemůžeme dovolit vybíjet tady koně. Ale teď se mi to hodí. Vemte sem tu mladou klisnu a s hřebečkem ji naložte do auta. Tu vůdčí dejte k louce kde bylo stádo a kolem ní nechte roztáhnutý ten ostnatý drát. Ona se z toho dostane s těmi nejmenšími potížemi ale vlci nebo jiná dravá zvěř s tím problém asi mít bude tak ji nechají.
*************************************************
Little Rabit se probrala. Uff, nechali nás tu. Pomyslela si. Flashy! Kde jsi? Klisna začínala zoufat. Ne to ne, její hříbě jí vzít nemůžou řekla si vyděšeně.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama