2. Kapitola-HB

26. května 2009 v 16:08 | Champik |  Komixy→Horse Beautifull

Ráno jsem Jingle vyčistila kopyta. Měla na nich spoustu hlíny, jemných jehliček a slámy. Vzala jsem háček a začala. Jingle mi několikrát vytrhla nohu. To se mi nelíbilo. Nikdy to nedělala. No nic. Porozhlédla jsem se po kartáči a začla jsem jí rozčesávat hřívu.Pak jsem jí dala mrkvičku a šla si pro věci.

Na cestě jsem se stavila na dvorek k nástěnce. Čestla jsem si a pak jsem uviděla vzkaz:
"Amy, před tím než vyjedeš s Jingle, stav se prosím za mnou. Jane"
Šla jsem za Jane do jejího domu. Měla moc pěkně zařízený byteček přímo u stájí. Povzdechla jsem si a rozběhla se tam.
Zaklepala jsem a vešla dovinitř.
"Ahoj Amy!" Vykřikla Jane.
"Čau, Jingle už je netrpělivá, co si chtěla?" Vypálila jsem na ní hned.
"No, jen to že bys měla trénovat skoky, ikdyž ten včerejší se ti vydařil. Ale je tu problém, jsem asi nachlazená tak si musíš trénovat sama."
"Hmm, tak dobře." Řekla jsem a vyběhla k Jingle
Když už jsem čištění měla, přehodila jsem přes ní deku- tyhle rána bývali chladné. Pak jsem si vzala sedlo a uzdu. Osedlala jsem jí a jeli jsme.
Rozklusala jsem Jingle ke skokové jízdárně a pobrukovala jsem si písničku co dneska ráno hráli v rádiu. Doufala jsem že tam zas nebude Jess. Nebyla. Uprostřed jízdárny jsem na Jingle nasedla a napřed si udělala jedno kolečko po jízdárně

Pak jsem s Jingle přešla do pracovního klusu a nakonec do cvalu. Potom jsme zkoušeli menší překážky.Nakonec jsem se odvážila na sto centimetrů což Jingle skočila bez problémů a dokonce i s větší rezervou.
Když jsem přijela domů, bylo něco před obědem. Šla jsem kolem ložnice a zaslechla jak se nikdo baví v mobilu. Jinak bych pokračovala v cestě ale padlo tam slovo o mě a Jingle. Zastavila jsem se a poslouchala jsem.
"Ano, ano bylo by to tedy kolem dvaceti tisíc. Hmm jsme na tom finančně špatně, jinak bych toho koně neprodával ale takhle.." Ozval se táta. Pak bylo chvilku ticho když znovu odpovídal.
"Zítra si pro ní přijeďte. Čím dřív tím líp. Aspoň si Amy zvykne. Tak nashledanou!"

"NE!" Vykřikla jsem.....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama