Úvod

13. dubna 2009 v 19:53 | Champik |  Ostatní→Novinky

Ahoj!! Je mi dvanáct a jsem webmiss tohoto blogu a jsem ráda že tu jste.

HISTORIE BLOGU
Dříve byl tento blog poměrně nudný, ošklivý a hlavně jsem už měla bohužel spustu nadávek od cizích lidí co dávají reklamy a sami mi nadávají když jim napíšu něco podobného. Aby jste rozuměli- sama reklamy nedělám, jen když mě někdo naštve. Hlavně my nenabízejte že uděláte desingy apod protože kvůli tomu že jsem to založila před dvěma měsíci a články mám od Dubna (všechny jsem smázla) rozhodně nejsem začátečník v blogování. Přiznávám že nejsem pošuk co píše články i z mobilu aby mu chodili náštěvníci, nevymlouvám se učitelce že si musím dopsat email pro babičku která umírá a místo toho si napíšu článek. To opravdu ne. Ale mám dost zkušeností tak mi nepiště kraviny že my pomůžete!!!

No, co bych o sobě řekla. Nečekejte moc osobních správ ze života. Ráda fotím, hodně ráda jezdím na koni a práce u koní mě baví možná víc než ježdění. Taky jezdím závodně na kole. Jak jsem psala je mi dvanáct, chodím na základku a doufám že za rok budu moc napsat že na gympl. Mé nejoblíbenější zvíře? Můj pes Charli; kavalír king charles španěl-přidám fotky, můj nej koník Champ; má tady svou rubriku, a nakonec mám ráda koně, vlky, andulky a ostatní.

KAMARÁDI, SB, OBLÍBENÉ BLOGY
Tak, můj nejoblíbenější, nejlepší a bohužel jediný pravý kamarád je Milli, Jerry, Speedy nebo Kačka, záleží na tom pod čím ji znáte. U koní je Milli, na různých kravinkách jako youtube je Jerry, Speedy je pro mě v mailu a dopisech a Kačka? To je prostě Kačka.
Tak, teď je na řadě SB. No, na předchozím blogu jsem měla spoustu Sb, ale. Bylo sice fajn že jsem za den měla kolem dvaceti navštívených blogařů ale když my psali že mám "úpa blogís, krásný blog.." asi po čtvrté tak to naštvalo protože stejně všichni Sbénkovali jen kvůli své náštěvnosti. To já pochopila že náštěvnost, není VŠECHNO! Teď už SB nechci.
A oblíbené blogy? No, Siistarshine, hezký blog s komixy, od Milliho, avokadka- mé bývalé Sb a welsh-pony.blog.cz - Milli.

PRAVIDLA
1) Nenadávat!!!!
2) Nereklamovat!
3) Psát komentáře jen k věci
4) """NEKOPÍROVAT""" A když už tak to napiště do komentů a na blog dejte ikonku (Najdete v Menu-Info
5) Nepište o mě na jiných blozích

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama