1.Kapitola-ZzN

13. dubna 2009 v 15:14 | Champik |  Komixy→Zázrak z nebe


Spokojeně jsem se pásl na pastvinách a chroustal čerstvou trávu. Nachvíli jsem zaslechl lidské hlasy. Otočím se a vidím praštěného strakatého hřebce. Jako jediný je bez ohlávky a s nezastřihlou hřívou. Po všech těch týdnech mě zas přišel navštívit. Stojí pod stromem a i přes poměrně hlasité volání lidí kteří si šeptají plán na jeho odchycení si jich nevšímá. Hledí do dálky.
Na obzor…
Je jako na trní. Ví že kvůli mně riskuje jeho odchyt. Mám ho rád ale myslím že by bylo lepší kdyby si mě tolik nevšímal. Jeho otec za mnou taky čas od času zaskočí. Čas od času… Už ani nevím jak to plyne dlouho. Dlouho co jsem tady zavřený. S ohromným výběhem a hodnými lidmi co mě nechávají dožít na pastvinách.
V tom na mladého koně ze stromu spadla suchá větev. Postaví se na zadní a rozběhne se proti skoro dvoumetrové zdi. Lidé jsou naštváni. Nevyšla jim jejich past. Hřebec mezitím přeskakuje zeď a pokračuje v dlouhé cestě. Po velmi dlouhé cestě která mu už jednou, když byl ještě hříbě ukázala nový život…Jmenuji se Black a jsem černý valach anglického plnokrevníka. Je mi dvacetosm a budu vám vyprávět příběh Moonlighta Flashe, koně, co si umí řict o co chce…
 


Komentáře

1 Jake7.11 Jake7.11 | Web | 17. prosince 2009 v 16:35 | Reagovat

jé to je tvůj nápad začíná se mi to líbit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama